• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

11.01.2013 12:38

Walentynkowy LOT

Jako że święto zakochanych zbliża się wielkimi krokami, również redakcja naszej gazetki szkolnej ostanowiła dać się ponieść wkaradjącemu się nastrojowi miłości, dlatego też pragniemy ogłosić, że do 31 stycznia 2013r. na adres e-mailowy lot.gazetka@gmail.com można przysyłać walentynkowe życzenia/wyznania, które ukażą się na łamach lutowego wydania LOTu!

Niezależnie od tego, czy już od kilku lat podkochujesz się skrycie w koledze/koleżance z klasy i chcesz pozostać anonimowy/a, czy może jesteście już ze swoją drugą połówką od kilku lat i chcesz po raz kolejny podkreślić, jak ważna jest dla Ciebie ta osoba; a może po prostu traktujesz to święto jako okazję do wyznania ludziom dokoła Ciebie, jak ważni są w Twoim życiu, wszystkie życzenia czy wyznania są mile widziane. DAJ SIĘ PONIEŚĆ WALENTYNKOWEJ ATMOSFERZE! :)

Czekamy!

W imieniu całej redakcji zaprasza

Marcelina Skrobek

Marcelina Skrobek

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!