• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

14.01.2013 19:55

WOŚP

10 stycznia w małej sali gimnastycznej odbył się coroczny koncert oraz licytacja na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. "Traugutt" włączył się w ten szczytny cel. Orkiestra w tym roku zagrała nie tylko dla dzieci, lecz także – i przede wszystkim – dla seniorów. Zbieraliśmy na wsparcie terapii noworodka i niemowlaka jak i na wyposażenie w sprzęt szpitali geriatrycznych i zakładów opiekuńczo-leczniczych.
Największą popularnością podczas aukcji cieszył się voucher na przejażdżkę „Podgórmobilem”, termos prof. Patryka Frendowskiego oraz wylicytowane za 265 zł „śniadanie do łóżka” od prof. Ireneusza Stasiaka. Licytację urozmaicił występ dwóch szkolnych zespołów muzycznych – „No Attempts” i „Prawdziwy CKS”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu prowadzących Marcina Musiała (IIIa), Michała Kluby (Ie) oraz pana prof. Grzegorza Bojanka puszka zapełniała się z minuty na minutę. W czasie licytacji panowała przyjazna atmosfera, jednak w powietrzu unosił się zapach adrenaliny, która działała mobilizująco na licytujących.

SU pragnie podziękować nauczycielom, którzy wsparli akcję, osobom zaangażowanym w przygotowanie czwartkowej licytacji oraz wszystkim uczniom za przekazanie pieniędzy na „Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy”.

Już niedługo ogłosimy jaką kwotę udało nam się wspólnie zebrać.

SU

Aleksandra Chatys

Zaloguj się

Numerki

    • Pn
    • -
    • Wt
    • -