• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

22.01.2013 09:26

Konkursu mediów szkolnych MAM Forum Pismaków!

Zapraszamy do udziału w 18. edycji najstarszego i najbardziej prestiżowego konkursu mediów szkolnych MAM Forum Pismaków!

Rejestracja trwa do końca stycznia, a wśród wielu kategorii każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy redakcje gazet szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, a także osoby zainteresowane startem w jednej z kategorii indywidualnych: reportaż, wywiad, recenzja filmu dokumentalnego, remiks, bądź fotografia.

Na laureatów czekają cenne nagrody rzeczowe, a także dwudniowy finał w Gdyni, w czasie którego odbędą się warsztaty prowadzone przez profesjonalistów, a także spotkania i pokazy filmów. Regulamin i wszelkie informacje znajdują się na stronie www.forumpismakow.pl

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy:kontakt@forumpismakow.pl

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!