• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

19.02.2013 11:38

Nocna Sztafeta Łyżwiarska

W piątek 22 lutego 2013 r. na Sztucznym Lodowisku przy ul. Boya – Żeleńskiego 6/8 w Częstochowie odbędzie się  Nocna Sztafeta Łyżwiarska. Organizatorem imprezy jest Miasto Częstochowa oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie. Sztafeta polegać będzie na przejechaniu przez drużynę jak największej ilości okrążeń w określonym czasie. Drużyna musi składać się z 4 osób. Udział w zawodach jest nieodpłatny.
Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy m.wierzbicki@mosir.pl oraz pod nr tel. 34 372 26 23, do dnia 21.02.2013. Na uczestników zawodów czekają ciekawe nagrody.
Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy lubią jeździć na łyżwach.
Więcej informacji oraz regulamin zawodów na stronie mosir.pl

PS
Przedstawiciele "Traugutta" zamierzają wystartować w zawodach. Pilnie poszukujemy dziewczyn (nie muszą być z naszej szkoły) do drużyny - regulamin zakłada, że w czwartej sztafecie startują same panie, które rywalizują miedzy sobą. Zainteresowane proszę o kontakt na marek.podgorski@traugutt.net

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!