• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

08.03.2013 18:51

Dzień Dresa w stylu Harlem

Zgodnie z tradycją w Traugucie 7 marca odbył się Dzień Dresa. Atmosfera w tym dniu była wyjątkowa i niepowtarzalna. Korytarzami szkoły podążali uczniowie oraz nauczyciele ubrani inaczej niż na co dzień. Prawie każdy miał na sobie dres, albo przynajmniej jego część. Podczas przerw można było usłyszeć muzykę odpowiednią do subkultury, czyli rap i disco polo.
Na długiej przerwie uczniowie i nauczyciele Traugutta zgromadzili się na dużej sali gimnastycznej. Każdy chciał wziąć udział w plebiscycie na dresiarza i dresiarę roku. Od samego początku wszystkim przebranym uważnie przyglądało się Jury w składzie: prof. Michał Nowak, prof. Michał Radwański, Jacek Misztal oraz piszący te słowa – Patryk Fiutek. Po kilku minutach Jury wybrało sześciu zawodników, którzy mieli przed sobą trzy konkurencje. Pierwszą z nich było zrobienie pompek w jak najoryginalniejszy sposób. Następnie dresiara miała poderwać dresiarza oraz dresiarz dresiarę, w jak najkrótszym czasie. Ostatnia konkrecja to taniec w parze, który ostatecznie wyłonił zwycięzców. Po zsumowaniu punktów Jury ogłosiło wyniki: dresem roku został Jakub Gizler (zielony) z kl.IF, natomiast tytuł dresiary roku otrzymała Kinga Chudy (dżdżownica) również z kl.IF. Na koniec wspólnie odtańczyliśmy popularny ostatnimi czasy Harlem Shake.
Dziękujemy prowadzącemu – Michałowi Klubie oraz wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowanie wydarzenia.

Patryk Fiutek

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!