• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

11.03.2013 12:08

Wielcy i wspaniali…

Bardzo często możemy słyszeć dzisiaj słowa krytyki pod adresem polskiej młodzieży, że zajęta tylko swoimi sprawami, roszczeniowa, obojętna, niezorganizowana, arogancka, itp. Z całą pewnością te opinie nie znajdują żadnego potwierdzenia w odniesieniu do grupy ok. 30 uczniów naszej szkoły z klas: IIIb, IIIe, IIIf, Ic i Ie, którzy to w miniony piątek i sobotę zaangażowali się w zbiórkę żywności prowadzoną przez Caritas. Pomimo weekendu, wielu dodatkowych zajęć, przygotowań do matury poświęcili swój wolny czas, aby pomóc innym. Dobrym zorganizowaniem, punktualnością i zaangażowaniem pokazali bardzo pozytywny obraz młodego człowieka i za to chciałbym im bardzo serdecznie podziękować. BYLIŚCIE WSPANIALI, BYLIŚCIE WIELCY…!!! Osobiście jestem bardzo zbudowany Waszą postawą.

Dziękuję również Dyrekcji szkoły, prof. Jarosławowi Skrzypczykowi oraz wszystkim, którzy przyczynili się do przeprowadzenia tego przedsięwzięcia. Zapraszam do dalszej współpracy.

newsa przygotował ks. Rafał Zawisza

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!