• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

29.04.2013 11:13

Konkurs Kreatywna Pocztówka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Śląska  do wzięcia udziału w konkursie Kreatywna Pocztówka.   Zadanie konkursowe to wysłanie pocztówki z dowolnego miejsca województwa śląskiego,  wykonanej dowolną techniką. Następie, przesłanie pliku w formacie JPG  w okresie od 2 kwietnia do 20 maja 2013 roku, na adres na adres e-mail:pocztówka@dz.com.pl.  Do nadesłanego pliku należy dołączyć:
• opis miejsca, w jakim zostało wykonane.
• dane osobowe: imię i nazwisko, adres zamieszkania, adres email (adres poczty elektronicznej) oraz numer telefonu, oświadczenie opiekunów prawnych w przypadku osób małoletnich
Szczegółowy regulamin konkursu
Dla osób, które zajmą pierwsze miejsca w poszczególnych powiatach, prof. Jerzy Buzek ufundował wycieczkę do Brukseli. Za zajęcie drugich miejsc, czekają nagrody niespodzianki, ponadto przewidziana jest nagroda specjalna w głosowaniu internautów.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!