• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

01.05.2013 17:19

Maj na sportowo

Wiosna, która nareszcie dotarła do nas, zachęciła do aktywności fizycznej. Jazda na rowerze czy też bieganie należą do jednych z jej popularniejszych form. Rewelacyjnym motywatorem do ruszenia się sprzed komputera jest  współzawodnictwo, o czym przekonała się już niejedna osoba.  Wsłuchując się w Wasze głosy założyłem dwie nowe, dedykowane TYLKO uczniom klas I i II naszego liceum rywalizacje (podobno nie macie szans z nami nauczycielami oraz starszymi absolwentami w jeździe na rowerze).
Obie rozpoczynają się 1 maja i potrwają równo miesiąc. Do udziału zapraszamy zarówno dziewczęta jaki i chłopców. Aby włączyć się do zabawy należy założyć (darmowe) konto na Endomondo, pobrać aplikację na telefon komórkowy (wyposażony w GPS) i przyłączyć się do: 
Rowerowej majówki z Trauguttem i/lub Biegowej majówki z Trauguttem.

Nagrodą będzie: szczupła sylwetka, dobre samopoczucie, godna pozazdroszczenia kondycja oraz  ‘fejm’ w Trg ;) Przypomnę, że od września 2012 do 23.06.2013r. trwa ogólnoświatowa rywalizacja Trauguciaków do której również można się przyłączyć :
Dosiądź swojego bajka czyli... Tour de Traugutt II, w której 25 osób przejechało łącznie (do dnia dzisiejszego) 9810km
Z buta... przyjacielu II, gdzie 30 osób przebiegły (do dnia dzisiejszego) 6981km.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!