• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

29.06.2013 15:36

Rok szkolny 2012/2013 z ENDOMONO

W ubiegłą niedzielę, dokładnie o godzinie 20:00 zakończyły się dwie całoroczne rywalizacje sportowe z użyciem aplikacji Endomondo. W biegowej i rowerowej rywalizacji uczestniczyli zarówno uczniowie, nauczyciele jak i absolwenci Traugutta. Motywując się wzajemnie, osiągnęliśmy wyniki, o których rok wcześniej mogliśmy zaledwie pomarzyć. Rywalizacje dla wielu z nas stały się częścią codzienności - no bo kto przespał jesień, wiosną nie miał już właściwie czego szukać w czołówce.

Do rywalizacji biegowej przyłączyło się aż 40 osób. Niekwestionowanym zwycięzcą został Grzegorz Marsik, dziś już absolwent, a przez całą rywalizację, uczeń klasy 3C, który osiągnął wynik 3046.28 km. Na drugim miejscu znalazł się absolwent (matura 1983), Krzysztof Wróbel z wynikiem 2019.22 km. Trzecie miejsce zajął zeszłoroczny absolwent Mateusz Gorzelak, który osiągnął wynik 1123.38 km. Dodać należy także, że Mateusz jako jedyny przebiegł w tym czasie dystans maratonu, biorąc udział w Maratonie Krakowskim. Honor grona pedagogicznego bronił Grzegorz Bojanek, który osiągnął 830.48 km. Wśród pań najlepszy wynik osiągnęła Marlena Wilk, która przebiegła 192.73 km. Za nią z wynikami 157 km i 153 km na pudle stanęły Karolina Biskup i Martyna Górska. należy dodać, że po zaktualizowaniu się systemu Endomondo okazało się, że w sumie wszyscy przebiegli 9992 km. Oznacza to, że zabrakło nam jedyni 8 km do osiągnięcie 10 tysięcy kilometrów! Dodajmy, że w czasie rywalizacji kilka osób przebiegło swój pierwszy półmaraton. Gratulacje dla wszystkich!

W rywalizacji rowerowej mieliśmy 39 uczestników. Tym razem zwycięzcą został absolwent Krzysztof Wróbel z wynikiem3209.67 km. Grono pedagogiczne nie dało szans młodzieży gdyż na drugim miejscu uplasował się Grzegorz Bojanek z wynikiem 2432.73 km, a dalej Marek Podgórski, który również przekroczył pułap dwóch tysięcy kilometrów gdyż przejechał 2025.47 km, a na miejscu czwartym znalazł się Bartłomiej Bigdowski z wynikiem 1963.14 km. Najlepszy z uczniów, czyli Mateusz Kidawa, uczeń klasy 2F osiągnął 1105 km i uplasował się na miejscu 6. Wśród kobiet miejsce pierwsze zajęła Amanda Jędrycha, która przejechała 295.62 km, miejsce drugie zdobyła Małgorzata Sterczewska z wynikiem 271.55 km, a miejsce trzecie Monika Kuc z wynikiem 110.93 km. W sumie przejechaliśmy 17194 km!

Rywalizacje roczne już się zakończyły, ale już trwają zawody letnie! Właśnie ruszyły wakacyjne rywalizacje - biegowarowerowa. Rywalizaje roczne podpowiadają, że może być na prawdę dobrze i można liczyć na to, że zarówno indywidualnie jak i wspólnie osiągniemy bardzo dobre wyniki! Dajmy z siebie wszystko!

Zapraszamy także pierwszaków! Pokażcie na co Was stać i, że nie tylko liczy się FaceBook, ale że jesteście mocni także w sporcie.

Zapraszamy także do grupy na FB - Spontany Traugutt Bikers Team - Grupa powstała z myślą o tych osobach, które właśnie wpadły na pomysł, aby... za godzinę czy dwie wyskoczyć gdzieś na rower i chętnie pojadą z kimś jeszcze. Każdy uczestnik tej (otwartej) grupy może dodawać wpisy o planowanych wypadach. Może uda nam się dogadać i pojeździć wspólnie!

Przypominamy, że zarówno korzystanie z aplikacji Endomondo jak i strony www.endomondo.com jest całkowicie darmowe!

newsa przygotował p.prof. Grzegorz Bojanek

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!