• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

08.09.2013 16:59

Nowy rok szkolny - nowe rywalizacje

Wiedząc, że młodzież naszej szkoły świetnie rywalizuje między sobą postanowiliśmy tym razem założyć rywalizacje tylko dla uczniów. Aby dać szansę wszystkim licealistom, rywalizacje trwają od 1 września 2013 do 31 marca 2014 roku. Zapraszamy do współzawodnictwa: biegowego "Biegiem do Traugutta" oraz rowerowego "Rowerem tam, gdzie dobry klimat". Ważną informacją na pewno będzie to, że najlepsi w obu potyczkach otrzymają nagrody ufundowane przez Samorząd Uczniowski!

Nie rezygnujemy jednak z rywalizacji dla uczniów, nauczycieli i absolwentów. Stały się one już tradycją, mają świetny klimat szacunku i wzajemnego wsparcia oraz motywacji. Jeśli chcecie się sprawdzić w rywalizacji z "dziadkami" - zapraszamy! Na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

Z buta przyjacielu IV
Dosiądź swojego bajka czyli... Tour de Traugutt IV

Obie rywalizacje trwają od 1 września 2013 do 22 czerwca 2014.

Zapraszamy!

newsa przygotował p.prof. Grzegorz Bojanek

Jeszcze jedna nowość :)

Rozszerzamy naszą zabawę o kolejną dyscyplinę, jaką jest pływanie. 7 rano basen w "Traugucie" czeka na Ciebie. Chcesz się troszkę pomoczyć przed lekcjami, zgłoś się do p.prof. Michała Nowaka lub do mnie. Jeśli pływasz poza szkołą - nie ma problemu. Przepłynięty dystans dodajesz po każdej wizycie na basenie.
"Do wody biegiem marsz"- rywaliacja tylko dla uczniów II LO 
"Pomiędzy rekinami"- rywalizacja tylko dla uczniów, absolwentów oraz nauczycieli II LO

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!