• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

20.09.2013 12:56

Powalcz o nagrody

Gorąco zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie na redaktorów portalu www.zdrowepokolenie.com.pl . Do wygrania są między innymi:

Sprzęt sportowy dla szkół o wartości: za zajęcie I miejsca 5 000zł, za zajęcie II miejsca 3 000złoraz za zajęcie III miejsca 2 000zł;
Zestawy kosmetyków marki Under Twenty od Laboratorium Kosmetycznego dr Irena ERIS dla wszystkich uczniów z klasy, z których pochodzą autorzy 3 najwyżej ocenionych prac;
- Autorzy 10 najwyżej ocenionych przez Jury prac będą uczestniczyli w warsztatach dziennikarskich. Zostaną oni także zaproszeni do redagowania swoich własnych blogów na platformie www.zdrowepokolenie.com.pl.
Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu wpisu na bloga o temacie "Od dziś zaczynamy mądre żywienie". Technika wpisu jest w pełni dowolna: fotostory, felieton, reportaż, komiks, sonda, videoblog czyli krótki film. Na prace konkursowe czekamy do 30 września.
Zainteresowane osoby (chętnych do przygotowania wpisu lub ludzi z pomysłem) zapraszamy w poniedziałek na dużej przerwie do małej sali gimnastycznej. Projekt z ramienia szkoły koordynuje p.prof. Michał Nowak.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!