• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

20.09.2013 11:53

Konkurs internetowy Know America 2014

Zapraszamy do udziału w XI edycji konkursu internetowego Know America 2014 skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Na zwycięzców czekają nagrody: wyjazd do USA, indeksy na studia I stopnia w Ośrodku Studiów Amerykańskich UW, staż w American Chamber of Commerce w Warszawie. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.know-america.org

Dodatkowo, zapraszamy do obejrzenia wykładów dla maturzystów z historii współczesnej i wiedzy o społeczeństwie w formie wideo i mp3 zawartych na stronie internetowej: www.wszechnica.org.pl w cyklu „Matura”. Uczniowie znajdą również porady jak radzić sobie ze stresem i na czym polega sztuka wystąpień publicznych. Wykłady prowadzone są przez ekspertów z uczelni Collegium Civitas. Wszystkie materiały są nieodpłatne z możliwością dalszego rozpowszechniania i publicznego prezentowania.

prof. Rogala-Konatowska Malwina

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!