• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

20.11.2013 09:09

Podziękowania z Caritasu…

9 listopada już po raz ósmy na Jasną Górę przybyli podopieczni i pracownicy Caritasów z całej Polski. Po raz kolejny również uczniowie naszej szkoły pomagali w przygotowaniu i przeprowadzeniu tej pielgrzymki. Kiedy jej uczestnicy modlili się w Cudownej Kaplicy wolontariusze w pocie czoła, ale i w bardzo serdecznej, radosnej atmosferze przygotowywali posiłek, tysiące kanapek, bułek i prowiant na drogę. Nawet drobne skaleczenia palców nie zmąciły satysfakcji z dokonanego dzieła.

Chciałbym bardzo serdecznie podziękować uczniom klasy Ic, If i IIe za ich postawę i zaangażowanie, za gotowość do pomocy, za trud sobotniej pobudki i dojazdu do Częstochowy oraz bezinteresownie poświęcony czas. Cieszę się, że z roku na rok coraz liczniejsze grupy angażują się we współpracę z Diecezjalną Caritas. Zapraszam wszystkich chętnych do takiej działalności.

Swoje podziękowania składam na ręce Dyrekcji szkoły oraz Profesora Jarosława Skrzypczyka, który już od wielu lat mobilizuje uczniów do takiej działalności.

Ks. Rafał Zawisza

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!