• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

21.11.2013 17:22

Wszystkie studia w jednym palcu

Bezpłatna aplikacja na smartfony, InforMATUR 2014, z ofertą polskich uczelni na rok akademicki 2014/15, to jedyny na rynku i rewelacyjnie prosty w obsłudze nowoczesny informator o uczelniach wszystkich typów i rodzajów, wszystkich kierunkach studiów pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, kompendium wiedzy o zasadach przyjęć na studia - publikowane na długo przed rozpoczęciem procesu rekrutacji.

To unikatowy, funkcjonalny zbiór starannie zweryfikowanych danych o ofercie wszystkichkrajowych uczelni na rok akademicki 2014/15! To także poradnik, który pomoże w opracowaniu strategii maturalnej, w wyborze zawodu, w procesie adaptacji na pierwszym roku studiów. Można nie mieć dostępu do Internetu, zapomnieć, gdzie leży drukowany "Informator" odebrany na Salonie Maturzystów, ale o własnym smartfonie z aplikacją "Perspektyw" maturzysta z pewnością nie zapomni!

InforMATUR 2014 gwarantuje intuicyjne wyszukiwanie pożądanych treści. Umożliwia dowolną wędrówkę po wydziałach i studiach konkretnej uczelni, umożliwia sprawdzenie, które szkoły wyższe prowadzić będą studia w wybranym przez użytkownika kierunku, zbadanie, jakie nowe, ciekawe kierunki można studiować na studiach technicznych, humanistycznych, ekonomicznych, czy medycznych...

System podpowiedzi przy wyszukiwaniu kierunków, informacje o trybach stacjonarnym i niestacjonarnym, szczegółowa informacja o przedmiotach maturalnych wymaganych przez organizatora konkretnych studiów, możliwość szybkiego porównania wymagań w poszczególnych uczelniach z pewnością będą przydatne w określeniu strategii maturalnych zdających egzamin dojrzałości.

InforMATUR 2014 w najnowocześniejszy sposób stawiał do dyspozycji użytkowników dwudziestoletnie z górą doświadczenie "Perspektyw" w zakresie gromadzenia, selekcji i układu informacji.

Aplikację komplementują zarówno kandydaci na studia, jak i eksperci z branżowych portali. Wszyscy są zgodni: w dobie powszechnej "kieszonkowej komputeryzacji" tę aplikację trzeba mieć! Bardzo będziemy wdzięczni za Państwa osobiste zainteresowanie tym nowoczesnym "pomocnikiem" maturzysty i za rekomendację dla aplikacji przekazaną Państwa uczniom.

InforMATUR 2014 można pobierać bezpłatnie na urządzenia z systemem AndroidiOS oraz już wkrótce (grudzień 2013) Windows Phone.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!