• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

29.11.2013 22:13

Radio Traugutt podsumowuje Traugutt Rock Music Restival

Festiwal, festiwal i po festiwalu! Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was do wysłuchania niedzielnej audycji, która będzie swoistym podsumowaniem wydarzeń ostatnich dni w postaci kolejnej porcji wywiadów wspartych świetną muzyką.

Prócz relacji z Traugutt Rock Music Festival powiemy również kilka słów o innych, mających miejsce nie tak dawno, wydarzeniach muzycznych – Kamp&Rebeca w Katowicach, częstochowskim RockMess III, trasie Męskiego Grania, Audioriver, krakowskim Coke Live Music Festival oraz o kultowym Open’er Festival. Słowem – będzie nieco sentymentalnie. Królować będzie muzyka związana z wydarzeniami ostatnich dni, ale poza nią chcielibyśmy zaproponować Wam kilka nowości z alternatywnej sceny muzycznej.

Mobilne studio Radia Traugutt nadaje jak zwykle z Cafe Belg, start o 20 w najbliższą niedzielę – 1 grudnia.

Zapraszają: Karolina Biskup, Piotr Kleszczewski i Kamil Papaj

Aby wysłuchać audycji wystarczy o wyznaczonej porze wejść na 2lo.traugutt.net lub wpisać adres radia 212.87.238.34:8801 w odtwarzaczu muzyki (w Winampie „add/url” lub Ctrl+L).

Stay tuned! : )

Karolina Biskup

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!