• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

22.12.2013 20:13

Jingle bells! Jingle bells!

Pozostało odliczanie dni... Święta nadchodzą! Armagedon w czystej postaci, czyli kolejki, świąteczne porządki i inne symptomy gwiazdki.
Dlaczego lubimy święta? To oczywiste, uczeń ma wolne, uczeń jest szczęśliwy. Jednak nie możemy pominąć corocznego koncertu kolęd w Traugucie - to już tradycja. Zaczęło się od robienia ozdób świątecznych i przygotowania części artystycznej. Gdy wszystko było już zapięte na ostatni guzik, o godzinie 11, Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie rozpoczęli wspólne kolędowanie. Swoją obecnością zaszczycili nas emerytowani nauczyciele i absolwenci, którzy również należą do rodziny "Trauguciaków".
Po przemówieniu prof. Małgorzaty Jackowskiej i przewodniczącego SU Piotra Szymy, ks. Mariusz Woźniak odczytał fragment Ewangelii o Narodzeniu Jezusa.
W tym roku mieliśmy okazję wysłuchać kolęd w języku polskim i angielskim w wykonaniu chóru i solistów pod przewodnictwem prof. Anny Gołębiowskiej. Wspólne kolędowanie sprawiło, że spędzony czas upłynął w serdecznej atmosferze i doskonałych humorach. Bez wątpienia był to piękny i niezwykle wzruszający dzień, który pozwolił wszystkim oderwać się choć na krótką chwilę od "świątecznej gorączki".
W imieniu szkoły, życzymy Wesołych Świąt w rodzinnym gronie i szczęśliwego Nowego Roku!
~ Justyna Muzyczka i Karina Pompa, klasa Ie

II LO

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!