• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

08.01.2014 08:57

Baśń na ulicach Paryża na Wieczorze filmowym w "Traugucie"

Le fabuleux destin d'Amélie Poulain (Amelia) - ta niezwykła romantyczna komedia, to wyjątkowy film, w którym świat bajki, magii i dziecięcych marzeń przeplata się z ironią oraz groteską.

Czy choć raz nie marzyliście będąc dzieckiem zamknięci przez rodziców w pustym pokoju o tym by wcielić się w kogoś wyjątkowego?

Takie marzenia miała mała Amelia przetrzymywana i izolowana w domu przez nadopiekuńczych rodziców, którzy w obawie o jej zdrowie pozbawili ją zabaw z rówieśnikami oraz nauki pobieranej w szkolnych murach. Mała dziewczynka wychowywana w "czterech ścianach" pragnie jak najszybciej dorosnąć i usamodzielnić się, ale nawet kiedy osiąga pełnoletność pozostaje w niej dziecięca ciekawość, skłonność do złośliwych żartów płatanych złym sąsiadom i marzenia.
Projekcja rozpocznie się w piątek o godz. 18.30.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!