• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

14.01.2014 11:22

Modelarnia „Kreatywna Północ”

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Północ” oraz Częstochowskie Towarzystwo Modelarskie im. por. pil. Hieronima Dudwała zaprasza do pracowni modelarskiej pod nazwą Modelarnia „Kreatywna Północ”.

Głównym celem zajęć jest popularyzowanie modelarstwa redukcyjnego wśród dzieci i młodzieży, zachęcenie do aktywnej formy spędzania wolnego czasu oraz rozpowszechnienie zainteresowania nauką, techniką i historią.

Zajęcia w warsztatach modelarskich świetnie wspierają zdolności manualne i politechniczne w projektowaniu przestrzennym i technikach 3D.

Podczas zajęć uczestnicy zapoznają się z zasadami posługiwania się narzędziami niezbędnymi do wykonania modeli, poznają metody obróbki plastiku i innych materiałów, sposoby klejenia, szpachlowania, malowania oraz innych czynności potrzebnych do wykonania modeli.

To tutaj młodzi hobbyści odkryją swoje umiejętności plastyczne i manualne, tworząc konstrukcje modelarskie oraz przygotowując się do konkursów i pokazów.

Modelarnia mieści się przy ul. Michałowskiego 17 I p.- budynek techniczny.

Czynna w poniedziałek, środę i piątek w godz. 17.00- 19.30

Zajęcia prowadzone są dla młodych modelarzy od lat 10.

Poniżej 10 lat pod opieką rodzica.

Zapewniamy bezpieczeństwo oraz profesjonalne zajęcia.

Wstęp wolny.

Zgłoszenia:

Kontakt ronin54@op.pl

Tel. 607193349

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!