• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

14.01.2014 17:38

"Na Traugutta jak zawsze można liczyć!"

10 stycznia w naszej szkole upłynął pod znakiem Wiekiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Traugutt jak co roku wziął czynny udział w kwestowaniu – przeprowadziliśmy licytację wielu ciekawych przedmiotów i usług, m. in. kultowych chodaków prof. Poradomskiego, kubka w kwiatki prof. Puchalskiej, „sesji treningowej na siłowni” z prof. Ireneuszem Stasiakiem czy „podwózki z imprezy Podgórmobilem”. Największym zainteresowaniem cieszyła się „możliwość przeprowadzania osobistego wieczoru filmowego” oferowana przez prof. Podgórskiego – została wylicytowana za kwotę 230 zł. Drugie miejsce (jedynie 20 zł mniej) to wyprawa z prof. Podgórskim w celu „eksploracji 5 jaskiń na Jurze” - wylicytowana za 210 zł. Kultowy kubek prof. Puchalskiej został kupiony przez klasę II „d” za kwotę 100 zł. Ku wielkiemu zaskoczeniu poprzedniego właściciela chodaki zostały wylicytowane za aż 80 zł. Trening personalny z prof. Stasiakiem został wyceniony na 170 zł. W tym miejscu warto wspomnieć o aukcji specjalnej prowadzonej przez Oskara Kolmasiaka – licytacja „sobotniego wieczoru z najprzystojniejszym Trauguciakiem” została wylicytowana za kwotę 100 złotych.

Pozostałe przedmioty:

· Moneta 22. Finału WOŚP – 30 zł

· Plakat z autografem Jurka Owsiaka – 20zł

· Bransoletka z muliny – 10 zł

· Płyta Remaining Sounds oraz 3 dodatkowe płyty – 30 zł

· Podwózka Podgórmobilem z imprezy do domu – 60 zł

· Możliwość wynajęcia basenu tylko dla siebie na piątkowy wieczór – 165 zł

· Podwózka Podgórmobilem do domu – 50 zł

· Trening z airsoftowcami – 50 zł

W tym miejscu chciałbym gorąco podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w licytacji. Dziękuję wszystkim nauczycielom za ofiarowane przedmioty – prof. Beacie Puchalskiej, prof. Grzegorzowi Bojankowi, prof. Ireneuszowi Stasiakowi, prof. Januszowi Poradomskiemu, a w szczególności prof. Markowi Podgórskiemu – suma zebrana z licytacji ofiarowanych jedynie przez niego przedmiotów to 760 zł. Dziękuję również wszystkim tym uczniom Traugutta, którzy wsparli Wielką Orkiestrę wrzucając drobne do puszki oraz tym, którzy ofiarowali swoje przedmioty na licytację – Karolinie Biskup, Martynie Podgórskiej oraz Filipowi Morzykowi. Dziękuję grupie airsoftowej BDS Częstochowa za ofiarowanie „treningu z airsoftowcami”. Dziękuję również wszystkim osobom, które pomogły przy organizacji piątkowej licytacji, a w szczególności Oli Bojko oraz Adamowi Dłubakowi, którzy wystąpili w roli prowadzących.

Podsumowując wszystkie aukcje, w tym roku z samych licytacji udało nam się zebrać dokładnie 1560 zł. Traugutt – jesteście wspaniali, i tym razem pokazaliście, że można na Was liczyć! Wielkie dzięki!

Piotr Szyma

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!