17.01.2014 16:23

Na półmetku

Najwysze średnie w szkole

1. Skrobek Marcelina kl. 3b (5.54)
2. Boral Izabela kl. 2a (5,22)
2. Koperska Małgorzata kl. 2a  (5,22)
4. Dłubak Adam kl. 3d  (5,20)
5. Godlewska Kamila kl. 3b (5.18)

UCZNIOWIE ZE ŚREDNIĄ 4.75 I WIĘCEJ
(na podstawie danych podanych przez wychowawców zebrała p.prof. Barbara Budzowska )

Klasa 1a

  1. Henik Mateusz (4.94)
  2. Podgórska Martyna (4.82)

Klasa 1b

  1. Kamińska Karolina (5,00)
  2. Kołtun Patryk (4,94)
  3. Śledzik Piotr (4,88)
  4. Dobrowolski Bartosz ( 4,76)
  5. Juszczyk Paulina (4,76)

Klasa 1c

  1. Wrona Wiktoria (5,00)
  2. Ptak Julia (4,94)
  3. Wilk Katarzyna (4,93)
  4. Sawicka Weronik (4,88)
  5. Drzazga Karolina (4,88)
  6. Martula Emilia (4,88)
  7. Malina Karolina (4,82)
  8. Łapeta Karolina (4,82)
  9. Miśta Wojciech (4,76)

Klasa 1d

  1. Reterska Julia (4.94)
  2. Popczyk Maria (4.88)
  3. Kyzioł Natalia (4.88)

Klasa 1e

  1. Pompa Karina (5,00)
  2. Gralak Anna (4,81)
  3. Bulska Kinga (4,81)
  4. Lisowski Adam (4,75)
  5. Pach Wiktoria (4,75).

Klasa 1f

  1. Domańska Julia (4,94)
  2. Słabosz Maks (4.94)
  3. Zaremba Małgorzata (4.94)
  4. Dziedzic Izabela (4.88)
  5. Hamela Aleksandra (4.88)
  6. Kupich Katarzyna  (4.88)
  7. Michalska Kamila (4.88)
  8. Minkner Mikołaj (4.88)
  9. Żyłan Katarzyna (4.88)
  10. Łatacz Kinga (4.82)
  11. Czebatul Małgorzata (4.76)
  12. Haładyj Dominika (4.76)
  13. Janiuk Paulina (4.76)
  14. Szaraniec Daria (4.76)

Klasa 2a

  1. Boral Izabela (5,22)
  2. Koperska Małgorzata (5,22)
  3. Stefańczyk Michał (5,00)
  4. Sobera Joanna (4,78)

Klasa 2b

  1. Cierniak Anna (5,00)
  2. Gronkiewicz Bartosz (4,90)
  3. Kołodziejska Magdalena (4,90)
  4. Grabowska Patrycja (4,80)
  5. Łągiewka Marta (4,80)
  6. Tyliszczak Michał (4,80)

Klasa 2c

  1. Makuch Julia (5,1)
  2. Olesik Michael (5,00)
  3. Dyner Agnieszka (4,9)

Klasa 2d

  1. Gęsikowska Natalia (5,1)
  2. Zoła Weronika (5,1)
  3. Garasińska Paulina( 5,0)
  4. Zoła Zuzanna (5,0)
  5. Kaczmarska Aleksandra (4,9)

Klasa 2e

  1. Nycz Aleksandra (5,12)
  2. Maźniak Dominik (4,87)

Klasa 2f

  1. Burzyńska Martyna ( 5,1)

Klasa 3a

  1. Chudy Karolina (5,13),
  2. Cieśla Marta (5,00),
  3. Gielezy Klaudia (5,00),
  4. Grygiel Alicja (5,00),
  5. Białek Maja (4,88),
  6. Wilk Karolina (4,86),
  7. Kołodziejczyk Karolina (4,75).

Klasa 3b

  1. Skrobek Marcelina (5.54)
  2. Godlewska Kamila (5.18)
  3. Bednarek Michał (5.00)
  4. Płysa Aleksandra (5.00)
  5. Sochacka Katarzyna (5.00)
  6. Psiuk Michał (4.9)
  7. Romańska Beata (4.9)
  8. Skiba Błażej (4.8)
  9. Duszyńska Paulina (4.8)

Klasa 3c

  1. Chrząstek Anna  ( 5,09)

Klasa 3d

  1. Prosińska Natalia(5,00)
  2. Sołtysiak Margerita(4,8)
  3. Zielińska Monika (4,8)
  4. Szaflik Sylwia (4,8)

Klasa 3e

  1. Dłubak Adam (5,20)
  2. Skalik Arleta (5,00)
  3. Roman Szymon (5,00)
  4. Kaczyński Adam (4,89)
  5. Oracz Izabela (4,87)
  6. Glanc Karolina (4,80)
  7. Piejko Adrianna (4,80)
  8. Bojko Aleksandra (4,78)
  9. Zalfresso-Jundziłło Olga (4,75)

Klasa 3f

  1. Górniak Klaudia (5,11)
  2. Kidawa Mateusz (4,80)

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!