• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

06.02.2014 10:32

Już dziś zostań studentem Częstochowskiego Uniwersytetu Młodzieżowego!!

Politechnika Częstochowska jak co roku zaprasza uczniów szkół ponadgimnazjalnych do udziałuw wykładach i zajęciach laboratoryjnych prowadzonych przez nauczycieli akademickich!

Honorowy patronat nad akcją objęli: Małgorzata Handzlik Poseł do Parlamentu Europejskiego, Krzysztof Matyjaszczyk Prezydent Miasta Częstochowy oraz Stanisław Faber Śląski Kurator Oświaty.
Dla studentów Częstochowskiego Uniwersytetu Młodzieżowego czekają atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną będzie nowoczesny laptop.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, do udziału w zajęciach zapraszamy po 2, 3 osoby z każdej klasy I oraz II. Można zapisywać się osobiście u doradcy zawodowego Malwiny Rogala – Konatowskiej lub mailowo (podając imię, nazwisko i klasę) : malwina.konatowska@traugutt.net Termin zapisów upływa w poniedziałek o godz. 15.00.

prof. Rogala-Konatowska Malwina

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!