• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

24.02.2014 13:05

Maturzysto - zweryfikuj się. KONIECZNIE!

Od 21 lutego - 12:00 do 1 marca - 15:00 OKE w Jaworznie uruchomi serwis dla uczniów przystępujących do egzaminu maturalnego. Serwis będzie dostępny poprzez link na stronie http://www.oke.jaworzno.pl (SERWISY->serwis maturzysty). Celem serwisu jest umożliwienie weryfikacji danych osobowych i egzaminacyjnych przez samych zainteresowanych. Link bezpośredni.

Jeżeli zdający stwierdzi błąd w swoich danych osobowych i egzaminacyjnych, powinien ten fakt niezwłocznie zgłosić dyrektorowi szkoły (u nas p.dyr. Dorocie Malickiej).

W związku z powyższym oraz krótkim terminem weryfikacji danych wszyscy maturzyści proszeni są o zgłoszenie się do swoich wychowawców po odbiór  wydrukowanych haseł.

Uwaga! Hasło należy zachować, ponieważ będzie Wam potrzebne w przyszłości. Wszystkim "roztrzepanym" i zapominalskim podpowiadamy - sfotografujcie hasło komórką, zawsze będzie "pod ręką".

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!