08.10.2010 04:35

"Mecz sam się nie wygra!" - szczęśliwa passa trwa

"Mecz sam się nie wygra!" - szczęśliwa passa trwa     Doczekaliśmy się kolejnego zwycięstwa naszych siatkarek. Tym razem przeciwnikiem była drużyna z V LO im. A.Mickiewicza, która na koncie miała już jedną wygraną ze "Słowakiem" oraz porażkę z Liceum Samorządowym.
Mecz rozpoczął się z korzyścią dla Traugutta. Dziewczyny już na początku seta wypracowały sobie przewagę (8:3), którą niestety straciły, przez co dalsza część meczu była wyrównana i trzymała w napięciu. Dopiero przy stanie 20:18 zaczęliśmy regularnie zdobywać punkty, dzięki czemu 1 set zakończył się dla nas korzystnym wynikiem. Po powrocie na boisko dziewczyny uwierzyły w swoje umiejętności i z uśmiechem na twarzy dominowały nad przeciwnikiem, utrzymując kilku punktową przewagę. Pomimo dobrego wyniku, pieczę nad drużyną mocno trzymał Trener Płaczek, który nie pozwalał na rozluźnienie w trakcie meczu, zakończonego wynikiem 2:0:)

Po pierwszym tygodniu od rozpoczęcia sezonu Traugutt ma na swoim koncie 3 zwycięstwa i 0 porażek. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

newsa przygotowała: Kamila Kulisiewicz kl. III F