• Obecność na próbach jest OBOWIĄZKOWA !


    poniedziałek

    27.01.2020

    wtrek

    28.01.2020

    środa

    29.01.2020

    czwartek

    30.01.2020

    piątek

    31.01.2020

    1



    IIIc i IIIe



    2




    IIIa i IIIb


    3



    IIId i IIIf


    IIIc i IIIe

    4






    5

    IIIa i IIIb





    6



    IIIa i IIIb

    IIId i IIIf


    7

    IIId i IIIf



    IIIc i IIIe


     


    poniedziałek

    3.02.2020

    wtorek

    4.02.2020

    środa

    5.02.2020

    czwartek

    6.02.2020

    piątek

    7.02.2020

    1



    IIIc i IIIe



    2




    IIIa i IIIb


    3



    IIId i IIIf


    IIIc i IIIe

    4






    5

    IIIa i IIIb





    6



    IIIa i IIIb

    IIId i IIIf


    7

    IIId i IIIf



    IIIc i IIIe


     


    Poniedziałek

    10.02.2020

    Wtorek

    11.02.2020

    Środa

    12.02.2020

    czwartek

    13.02.2020

    piątek

    14.02.2020

    1



    IIIc i IIIe





    STUDNIÓWKA

    2





    3



    IIId i IIIf


    4





    5

    IIIa i IIIb



    Próba generalna

    IIIabcdef

    6



    IIIa i IIIb

    7

    IIId i IIIf

    IIIc i IIIe


25.04.2014 17:03

Prawybory już za nami...

Polacy już 25 maja zadecydują o kształcie polskiej delegacji do Europarlamentu. Ciekawi poglądów Trauguciaków, postanowiliśmy w dniu 25 kwietnia zorganizować prawybory do Parlamentu Europejskiego, w których wziąć udział mogli uczniowie (nie tylko pełnoletni), jak i nauczyciele Traugutta.

Garść informacji nt. przeprowadzonych prawyborów:

  • Liczba osób, które oddały swój głos: 192
  • Liczba osób uprawnionych do głosowania: 372
  • Frekwencja: 51%
  • Liczba głosów ważnych: 166
  • Liczba głosów nieważnych: 26

Wyniki:

Liczba głosów oddanych na poszczególne komitety wyborcze:

1. Kongres Nowej Prawicy Janusza Korwina-Mikke: 58 głosów
2. Platforma Obywatelska: 52 głosy
3. Prawo i Sprawiedliwość: 17 głosów
4. Ruch Narodowy: 15 głosów
5. Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro: 8 głosów
6. Sojusz Lewicy Demokratycznej: 5 głosów
7. Polska Razem Jarosława Gowina: 4 głosy
8. Partia Zieloni: 3 głosy
9. Polskie Stronnictwo Ludowe:  3 głosy
10. Europa Plus: 2 głosy
11. Demokracja Bezpośrednia: 2 głosy

Liczba głosów oddanych na poszczególnych kandydatów:

  • Janusz Korwin-Mikke (KNP) - 56 głosów
  • Jerzy Buzek (PO) - 47 głosów
  • Katarzyna Przybyła (RN) - 11 głosów
  • Jadwiga Wiśniewska (PiS) - 11 głosów
  • Grzegorz Sztolcman (PO) - 4 głosy
  • Bolesław Piecha (PiS) - 3 głosy

Po dwa głosy: Jakub Kalus (RN), Artur Zawisza (RN), Monika Paca (PZ), Izabella Kloc (PiS), Tomasz Adamek (SP), Kazimierz Kutz (EP), Aleksandra Banasiak (PSL), Jerzy Markowski (SLD), Tomasz Niedziela (SLD)

Po jednym głosie: Anna Halemba (KNP), Daria Kwiatkowska (KNP), Maciej Smykowski (PZ), Ewa Malik (PiS), Jan Ziobro (SP), Monika Fajer (SP), Ewa Węglarz (SP), Przemysław Wydra (SP), Tadeusz Cymański (SP), Iwona Domagała (SP), Mirosława Nykiel (PO), Stanisław Dąbrowa (PSL), Marek Migalski (PRJG), Sonia Mandzik (PRJG), Marzena Daduń (DB), Marlena Malenda (DB), Adam Gierek (SLD).

Piotr Szyma

Zaloguj się

Numerki

    • Pn
    • -
    • Wt
    • -
    • Śr
    • -
    • Czw
    • -
    • Pt
    • -