28.05.2014 09:05

Konkurs Naukowy E(x)plory 2015

Pomoż swoim uczniom odkryć naukową pasję!
Do wygrania:
I nagroda – stypendium naukowe 10 000 zł dla uczestnika
II nagroda – stypendium naukowe 6 000 zł dla uczestnika
III nagroda – stypendium naukowe 3 000 zł dla uczestnika
Wyróżnienia – udział w zagranicznych konkursach naukowych dla młodzieży m.in. Intel ISEF w USA, Expo-Science International w Belgii, INESPO w Holandii, Infomatrix w Rumunii.
Nagrody rzeczowe – laptopy dla szkoły i opiekuna naukowego największej liczby projektów zakwalifikowanych do regionalnego etapu konkursu.
Na zgłoszenia młodych naukowców w wieku 14-20 lat czekamy do 24.10.2014, ale już dziś warto rozpocząć pracę nad projektem!
Jak zgłosić projekt do konkursu? - Sprawdź!
Konkurs Naukowy E(x)plory daje młodym naukowcom możliwość:
udziału w festiwalach i wydarzeniach naukowych w Polsce oraz na świecie, poznania rówieśników pasjonujących się nauką i nowymi technologiami, spotkania wybitnych naukowców i przedstawicieli najbardziej innowacyjnych firm w Polsce, wzięcia udziału w szkoleniach, warsztatach, pokazach naukowych, dostania się na staże badawczo-rozwojowe w uznanych jednostkach naukowych, wygrania stypendium naukowego oraz atrakcyjnych nagród rzeczowych, reprezentowania Polski na najważniejszych zagranicznych konkursach naukowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Odwiedź www.explory.pl lub profil E(x)plory na Facebooku
Zobacz film z finału Konkursu Naukowego E(x)plory 2014
Poznaj projekty naukowe laureatów ubiegłej edycji
Serdecznie zapraszamy!

E(x)plory to świat naukowych pasji, przełomowych badań i zaskakujących rozwiązań. E(x)plory wzbudza naukową ciekawość świata, popularyzuje osiągnięcia nauki wśród dzieci, młodzieży i dorosłych. Odpowiada na wyzwanie stojące przed współczesnym państwem, jakim jest potrzeba rozwoju innowacji oraz zapewnienie profesjonalnych kadr w świecie opartym na ciągłym postępie technologicznym. To przestrzeń, która łączy pełnych energii młodych ludzi rozpoczynających swoją przygodę z nauką, autorytety naukowe, start-up’y i doświadczone przedsiębiorstwa, organizacje pozarządowe, media, polskie szkoły i najlepsze uczelnie, duże miasta  i małe miejscowości.

Celem Konkursu Naukowego E(x)plory jest zapewnienie młodym naukowcom oraz pasjonatom wiedzy, innowacji i nowych technologii środowiska sprzyjającego rozwojowi ich badań i zainteresowań. Konkurs organizuje Fundacja Zaawansowanych Technologii.

Ewa Dmochowska, Koordynator Konkursu Naukowego E(x)plory
E: e.dmochowska@fzt.org.pl W: www.fzt.org.pl, www.explory.pl
M: +48 728 804 557, T: +48 22 835 77 33, F: +48 22 205 08 85
A: Fundacja Zaawansowanych Technologii, ul. Antoniego Fontany 12/1, 01-885 Warszawa

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

  • Pn
  • 33
  • Wt
  • 35
  • Śr
  • 24
  • Czw
  • 15
  • Pt
  • 5