• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

05.09.2014 16:43

Kici kici kici... Turbo Patio Party 2014

5 września będzie najważniejszą datą w całym, 3 letnim cyklu nauczania dla wszystkich pierwszoklasistów. To właśnie od dziś oficjalnie mogą nazywać się „Trauguciakami”.

Zgodnie z kultywowaną przez kolejne roczniki tradycją, w dniu dzisiejszym odbyło się „Turbo Patio Party” - kocenie pierwszaczków. Mieli oni do pokonania trasę trzech okrążeń wokół iglaka rosnącego na patio. Drobnym utrudnieniem był fakt, że musieli oni skakać w workach. Oczywiście, z myślą o bezpieczeństwie nowego „narybku”, a także z racji obowiązujących w szkole przepisów BHP, jako organizatorzy byliśmy zobowiązani wyposażyć każdego z uczestników wyścigu w zabezpieczenia – hełmy, rękawki pływackie itp. W rundzie finałowej zmierzyli się zwycięzcy poszczególnych wyścigów eliminacyjnych. Dodatkowym utrudnieniem było jabłko, które każdy ze skaczących w finale musiał trzymać w zębach. Wszystkim osobom biorącym udział w wyścigu oraz widzom, którzy zagrzewali zawodników do walki serdecznie dziękujemy! Zachęcamy również do czynnego udziału w innych imprezach organizowanych w naszej szkole w przyszłości - tych, z pewnością, w całym roku nie zabraknie.

Piotr Szyma

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!