• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

09.09.2014 15:38

HIP HOP w Traugucie

Studio Tańca "BOOMBOX" zaprasza na zajęcia z tańca HIP HOP w Traugucie. Pierwsze zajęcia (nieodpłatnie) odbędą się w czwartek (11.09.2014) na ósmej godzinie lekcyjnej (14:35) w świetlicy szkolnej. Zajęcia prowadzi Bartosz Oset.

Bartosz jest tancerzem, instruktorem i choreografem tańca hip hop/new age. Tańczy od 6 lat, a uczy od ponad 3.Zaczynał od tańca towarzyskiego, ale po roku odnalazł się w stylu jakim jest Hip Hop. Poza samodzielnymi treningami, trenuje również grupą Jeszcze Raz. W roku 2013 odbył kurs instruktorski w najbardziej prestiżowej szkole tańca w Polsce, czyli Egurrola Dance Studio. Bierze udział w warsztatach tanecznych organizowanych na terenie całej Polski. Zdobywca Grand Prix w kategorii solista na turnieju POWER DANCE 2013 w Katowicach. Finalista wielu turniejów dla formacji i dla solistów. Kanał YouTube, na którym możecie zobaczyć Bartosza tańczącego :) https://www.youtube.com/FANTOM1990 Funpage Studia Tańca "BOOMBOX" https://www.facebook.com/stboombox

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!