• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

16.09.2014 10:07

Zostań studentem AGH bez udziału w procesie rekrutacyjnym

Chcesz studiować na prestiżowej uczelni, jaką jest AGH? Chcesz studiować swój wymarzony kierunek a obawiasz się tegorocznej matury?
Zdobądź indeks AGH bez udziału w procesie rekrutacyjnym!
Jednemu absolwentowi naszej szkoły już się udało, dlaczego masz nie spróbować i Ty?
Wystarczy spróbować swoich sił w Ogólnopolskiej Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH.

Wybierz przedmiot lub przedmioty, w których czujesz się silny. Do wyboru masz: matematykę, fizykę, chemię i geografię z elementami geologii. Rozwiąż zadania podane na stronie internetowej: http://www.diament.agh.edu.pl i prześlij je wraz z formularzem rejestracyjnym do siedziby AGH. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 października 2014. Jeżeli z rozwiązanych zadań uzyskasz wynik przynajmniej 70%, zostaniesz zaproszony na drugi etap konkursu do siedziby AGH do Krakowa.

Prace (wraz z formularzem zgłoszenia) można wysyłać indywidualnie na podany na stronie www adres lub przynosić do doradcy zawodowego ( po zebraniu większej liczby prac wyślę je do AGH).

Życzymy powodzenia!

prof. Rogala-Konatowska Malwina

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!