• Obecność na próbach jest OBOWIĄZKOWA !


    poniedziałek

    27.01.2020

    wtrek

    28.01.2020

    środa

    29.01.2020

    czwartek

    30.01.2020

    piątek

    31.01.2020

    1



    IIIc i IIIe



    2




    IIIa i IIIb


    3



    IIId i IIIf


    IIIc i IIIe

    4






    5

    IIIa i IIIb





    6



    IIIa i IIIb

    IIId i IIIf


    7

    IIId i IIIf



    IIIc i IIIe


     


    poniedziałek

    3.02.2020

    wtorek

    4.02.2020

    środa

    5.02.2020

    czwartek

    6.02.2020

    piątek

    7.02.2020

    1



    IIIc i IIIe



    2




    IIIa i IIIb


    3



    IIId i IIIf


    IIIc i IIIe

    4






    5

    IIIa i IIIb





    6



    IIIa i IIIb

    IIId i IIIf


    7

    IIId i IIIf



    IIIc i IIIe


     


    Poniedziałek

    10.02.2020

    Wtorek

    11.02.2020

    Środa

    12.02.2020

    czwartek

    13.02.2020

    piątek

    14.02.2020

    1



    IIIc i IIIe





    STUDNIÓWKA

    2





    3



    IIId i IIIf


    4





    5

    IIIa i IIIb



    Próba generalna

    IIIabcdef

    6



    IIIa i IIIb

    7

    IIId i IIIf

    IIIc i IIIe


02.10.2014 17:29

Rywalizacja lekkoatletów

W dniu 24.09.2014r. odbyła się Miejska Licealiada Młodzieży Szkolnej - zawody lekkoatletyczne w kategoriach: biegi na dystansach 100m, 400m i 800m, skok w dal, pchnięcie kulą oraz sztafeta (4*100). Z naszej szkoły wzięli udział zarówno chłopcy jak i dziewczęta:

-Mszyca Zuzanna
-Prokopowicz Ewa
-Bartolewska Anna
-Otrębska Paulina
-Łukasik Kamila
-Staniszewska Karolina
-Pudło Patrycja
-Szymańska Kinga
-Dobosz Igor
-Uliański Rafał
-Szewczyk Filip
-Zalasiński Wiktor
-Klyta Damian
-Przybylski Kacper
-Chowaniec Łukasz
-Osiński Paweł
-Sierawski Kamil
Szczególne miejsca zajęli uczniowie:
-Mszyca Zuzanna- III miejsce (100m)
-Dobosz Igor- II miejsce (100m)
-Uliański Rafał- IV miejsce (100m)
-II LO - II miejsce (sztafeta)
Spośród 15 zgłoszonych szkół jako uplasowaliśmy się na X miejscu w kwalifikacji dziewcząt oraz na II miejscu w kwalifikacji chłopców.
newsa przygotowała Agata Skalik

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

    • Pn
    • -
    • Wt
    • -
    • Śr
    • -
    • Czw
    • -
    • Pt
    • -