• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

15.10.2014 09:42

VII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej

Charaktery już po raz siódmy zapraszają wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej. Jak co roku honorowy patronat nad turniejem objęła Minister Edukacji Narodowej. Uczestnictwo w turniejowej rywalizacji jest  doskonałą okazją do rozwinięcia swych zainteresowań i poszerzenia wiedzy psychologicznej, która z  pewnością przyda się nie tylko uczniom, którzy swe dalsze plany wiążą z tą dyscypliną nauki.

Turniej rozpoczyna się 1 października 2014, a zakończy się w połowie kwietnia przyszłego roku wielkim finałem w Warszawie. Laureaci Turnieju otrzymają stypendia finansowe oraz nagrody rzeczowe.

W tej edycji od uczestników wymagana będzie znajomość wybranych artykułów publikowanych w Charakterach od października 2014 do lutego 2015, które będą oznaczone specjalną pieczęcią oraz książki „Bliżej siebie. Rozmowy z Mistrzami”.

Każda ze szkół biorących udział w Turnieju będzie mogła skorzystać z 50- procentowego rabatu na zakup książki oraz rocznej prenumeraty Charakterów z 50- procentową zniżką- dzięki współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zainteresowani udziałem uczniowie powinni zgłaszać się do swoich nauczycieli, pedagogów lub psychologów szkolnych, którzy w ich imieniu będą zgłaszać uczestników.

Więcej informacji o Turnieju znajdziecie w październikowym numerze Charakterów oraz tutaj.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!