• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

19.10.2014 19:56

Poczytaj mi przyjacielu

W naszej szkole jest przeprowadzana akcja „Poczytaj mi przyjacielu”, której koordynatorem jest profesor Ireneusz Stasiak. Celem akcji jest zachęcenie najmłodszych do czytania książek i pokazanie im , że może to sprawić dużo radości i zabawy. W dniu 9 października odwiedziłyśmy przedszkole w Zespole Szkolno-Przedszkolnym im. Jana Pawła II. Dzieciaki bardzo chętnie brały udział w przygotowanych przez nas zajęciach.
Z zainteresowaniem oglądały książeczki, rozmawiały na temat ilustracji i ich treści, a także chętnie słuchały wybranego przez siebie utworu. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, i dostarczyło każdemu wielu pozytywnych emocji. Gorąco zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji.

opracowała Zuzanna Otrębska kl. Ic

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!