• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

21.10.2010 07:19

Mistrzowska passa trwa

      To właśnie dziś nasz Dream Team rozegrał ostatni grupowy mecz. Wygraliśmy znacznie, bo 35-cioma punktami. Koszykarze zagrali przez cały mecz bardzo równo. Niestety liczne faule stawiały naszych przeciwników na linii rzutów osobistych. Punkty rozłożyły się w naszej drużynie w miarę równo, co prezentuje grę jako zespół, a nie jednostki. Dzięki tej potyczce Traugutt podbił swoją grupę i z kompletem wygranych pojedynków wychodzi z pierwszego miejsca. Mecz zakończył się wynikiem 68-33. Dream Team chciał podziękować Klubowi Kibica oraz chłopakom ze studia, którzy po raz kolejny przyczynili się do powstania niesamowitego wydarzenia w Traugucie.
Najlepiej punktujący:
Michał Macherzyński – 21 pkt
Maxime Guidon – 11 pkt
Szymon Musik – 10 pkt
Kamil Rachwalik – 7 pkt

newsa przygotował: Macher

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!