13.11.2014 16:14

Drugie zwycięstwo

12 listopada nasi koszykarze spotkali się w hali "Polonia", by stanąć naprzeciwko drużyny "Żeromskiego". Jak się okazało był to trudniejszy mecz niż sądziliśmy na początku. Świetna praca w obronie, ale w ataku aż szkoda mi słów, wiele nie trafionych rzutów sam na sam z koszem. Wiele strat, duża ilość złych podań. Wynik jaki widniał na tablicy po pierwszej połowie to 17:17, co jest bardzo rzadkim widokiem jak na koszykówkę. Trzecią kwartę zaczęliśmy konsekwentnie w obronie, oraz wykorzystywaliśmy czyste pozycje oraz błędy naszych przeciwników. Wyszliśmy na spokojne prowadzenie, którego nie oddaliśmy do końca meczu. Trzeba pochwalić naszych niski zawodników za genialną pracę w obronie przeciwko najgroźniejszemu zawodnikowi "Żeromskiego". Wynik końcowy 49:35

Punktowali: Sierawski 13, Stolarski 12, Bączek 11, Celej 5, Kęsik 4, Wojtal 4.

Następny mecz czeka nas w środę 19.11 z drużyną TZN’u.