• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

Komitet Organizacyjny

21.10.2010 07:20

Nasze znowu górą!

Dzisiejszy mecz rozegrany na parkiecie "Sienkiewicza" zakończył się sukcesem siatkarek naszego LO. Zawodniczki punktualnie o 10:00 pojawiły się na sali, by tam zmierzyć się z VII LO im. M.Kopernika. W pierwszym secie dziewczyny (przestrzegając rad trenera p.prof. Płaczka i chętnie grając głową:) ) bez trudu zdominowały swoje rywalki zdobywając prowadzenie 1:0 w meczu.
Następny set przebiegał już w nieco bardziej stresującej atmosferze. Walka toczyła się o każdy punkt, a długie akcje przyciągnęły na balkon sporą liczbę widzów. Niestety w końcówce to "Kopernik" okazał się bardziej opanowany i tym samym wyszedł na 5-punktowe prowadzenie (17:22). Mając jednak na uwadze, że siatkarki naszego LO przyzwyczaiły kibiców do "ostrych końcówek" z dobrym finałem, również i tym razem nie zawiodły. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 (25:20, 25:23), co daje siatkarkom 4/4 zwycięstwa w lidze.
"Dziękujemy" Klubowi Kibica, który zobowiązał się do jakże gorącego i licznego dopingu dziewczyn w dzisiejszym meczu. Niestety z naszych obserwacji wynika, że nikt taki na trybunach się nie pojawił, a wsparcie otrzymałyśmy dzięki ławce rezerwowej, którą pozdrawiam:)!

newsa przygotowała: Kamila Kulisiewicz kl. III F