• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

17.11.2014 12:25

Coś dla fotografów

Jeśli lubisz fotografować, interesuje Cię praca fotoreportera, chciałbyś poznać podstawy budowania fotorelacji z dowolnego wydarzenia, to zapraszamy na spotkanie z absolwentem „Traugutta” – Jarosławem Respondkiem (współpracownikiem miejskiego miesięcznika „Jasne, że Częstochowa” oraz Agencji Fotograficznej REPORTER), które odbędzie się już w najbliższy czwartek o godzinie 14.30 w sali 22C. Zgłoszenia przyjmuje prof. Marek Podgórski.
Zainteresowane osoby prosimy o zabranie na USB swoich najlepszych zdjęć (pojedynczych lub fotorelacji), które wspólnie postaramy się omówić.

W piątek 21 listopada:
na godz. 17.00 zapraszamy na uroczystości (ogłoszenie wyników i wernisaż wystawy) związane z 9. edycją konkursu „Klimaty Częstochowy”, które odbędą się w Ratuszu Miejskim,
na godz.18.00 zapraszamy na wernisaż X jubileuszowej Wystawy Grand Press Photo 2014 w Częstochowie, który odbędzie  się  w Klubie Stacherczak, Al. Kościuszki 1 (wystawa - parking podziemny DH Schott pod tym samym adresem).

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!