• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

26.10.2010 07:30

Mogło być zwycięstwo, a tymczasem...

      W dniu dzisiejszym reprezentacja koszykarek gościła w ZS im. St. Żeromskiego, gdzie rozegrała kolejny mecz finałowy. Naszym przeciwnikiem była drużyna z "Biegańskiego". Mecz rozpoczął się od rzutu za 3 przeciwniczek, jednak z każdą minutą wydawać się mogło, że pomimo mniejszego doświadczenia i na pozór słabszego składu, to jednak "Traugutt" jest faworytem spotkania. I tak było - dobrze zorganizowana obrona, kontrataki oraz zbiórka pozwoliły nam zejść z boiska po pierwszej połowie z prowadzeniem 19:13. Jednak druga połowa nie była już taka kolorowa, w naszej drużynie nastąpiło totalne rozluźnienie, obrona przestała funkcjonować w jakikolwiek sposób, a ataki kończyły się tylko niecelnym rzutami bez zbiórki. O wyniku meczu zadecydowała 4 kwarta, a dokładnie ostatnie 4 min meczu, kiedy to na tablicy widniał remis. Brak koncentracji i sił sprawił, że przeciwniczki rzuciły nam aż... nieistotne ile punktów. W każdym bądź razie mecz zakończył się wynikiem 50:35(!), co gorsza martwi fakt, że to kolejne spotkanie, który przegrałyśmy w końcówce. Tym samym pożegnałyśmy się z 2. miejscem, pozostaje jeszcze jeden mecz- z "Żeromskim", z którym 4 listopada w sali "Kopernika" będziemy walczyć o 3. miejsce. Mamy nadzieję, że "Traugutt" drugi rok z rzędu udowodni, że prócz mistrzowskiej drużyny, ma jeszcze najlepszych kibiców. :)

W meczu najlepiej punktowały:
Agnieszka Budzynowska 16
Marta Kolańczyk 9

newsa przygotowała: Aga 2e

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!