• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

29.10.2010 07:32

III MIEJSCE W CZĘSTOCHOWIE

      Tenisistki zdobyły dziś III miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Tenisa Stołowego i tym samym awansowały do strefy regionalnej. Drużyna (w składzie Magdalena Tkacz, Kornelia Gładysz, Kamila Woszczyna i Aneta Górecka) dzielnie walczyła o każdy punkt. W zawodach brało udział 16 drużyn (48 dziewczyn). W klasyfikacji indywidualnej nasze zawodniczki zdobyły :

8 miejsce Magdalena Tkacz (zdobywając dla drużyny 22pkt.)
9 miejsce Kornelia Gładysz (21pkt.)
4 punkty dorzuciła Kamila Woszczyna, co dało 47punktów (III miejsce).
Dziękujemy naszemu trenerowi prof.I.Stasiakowi za wsparcie i pomoc.

newsa przygotowała: Kornelia Gładysz kl.IIIC

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!