• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

21.04.2015 18:04

Ósma edycja CEMS Chance

Szanowni Państwo,

Jestem organizatorem ósmej edycji ogólnopolskiego projektu CEMS Chance organizowanego przez CEMS Club Warsaw działający przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

CEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanych do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudniejszej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej, zdrowotnej.  Praktyczne zajęcia oraz inspirujące szkolenia – wszystko, co ma na celu wskazanie różnych ścieżek rozwoju zawodowego oraz umiejętności miękkich dla młodzieży z całej Polski. Dotychczasowymi gośćmi i prowadzącymi zajęcia byli m.in. Dorota Wellman, Przemysław Babiarz czy raper Flint. Jesteśmy stałymi gośćmi w Muzeum Powstania Warszawskiego oraz Centrum Nauki Kopernik, choć poza przyswajaniem wiedzy uczestnicy przez 4 dni poznają także samą stolicę.

Rekrutacja do projektu odbywa się w dniach 15-30 kwietnia poprzez formularz na naszej stronie internetowej www.cemschance.pl. Do ósmej edycji projektu chcemy wyłonić 40 uczestników.

CEMS Chance ma miejsce w dniach 12-15 maja. Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.

Jako współorganizator projektu zwracam się do Państwa z prośbą o udostępnienie załączonych informacji o CEMS Chance w szkole – na stronie internetowej, na tablicach informacyjnych, w gablotach kół naukowych. Będziemy wdzięczni za przekazanie informacji o projekcie wszystkim klasom, Samorządowi Uczniowskiemu oraz Radzie Rodziców. Zależy nam na dotarciu do jak największej liczby uczniów.

W załączeniu znajdują się dokładne informacje o projekcie,

Łącząc wyrazy szacunku

Aleksandra Buraczewska

CCW

Do poprzedniej edycji zakwalifikował się i w projekcie uczestniczył Kuba Grzybek z kl. IE - jeśli macie pytania związane z CEMS Chance, może również kierować je do naszego pierwszoklasisty.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!