• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

06.05.2015 18:02

Młody i Kreatywny Grzybek

Poznaliśmy wyniki konkursów II edycji Projektu Informacyjno-Promocyjnego. Miło nam poinformować, że w kategorii „Mój pomysł na biznes” III miejsce zajął uczeń „Traugutta” -  Jakub Grzybek z kl. Ie.
Konkurs odbył się w ramach projektu „Młodzi-Kreatywni” organizowanego przez Urząd Miasta Częstochowy. Kuba stworzył biznesplan wytwórni internetowego wideo i zajął czołowe miejsce w pierwszym etapie rywalizacji. Praca - jako jedna z siedmiu - awansowała do etapu drugiego i została zaprezentowana przed komisją konkursową. Podczas demonstracji wyświetlony został autorski film oraz odbył się krótki monolog podsumowywujący planowaną działalność firmy. Członkowie jury docenili bardzo dużą wiedzę naszego ucznia z zakresu tworzenia wideo oraz dobre planowanie działania firmy.

Jakubowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!