• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • Drodzy Uczniowie nie przychodzicie do szkoły, jednak OBOWIĄZKOWO uczestniczycie w nauczaniu zdalnym. Nauczyciele w dzienniku elektronicznym w zakładce „praca domowa” będą zamieszczali dla Was informacje dotyczące zadań do wykonania.

    Dyrekcja Szkoły

29.06.2015 16:57

Podsumowanie roku szkolnego 2014/2015

Najwyższe średnie w szkole uzyskali:

1. Zdon Wiktoria 5,44 IF
2. Nagi Anna 5,38 IF
3. Grzesiak Aneta 5,31 IA
3. Wtulich Mateusz 5,31 IE
4. Domańska Julia 5,30 IIC
4. Michalska Kamila 5,30 IIF
4. Miśta Wojciech 5,30 IIC
4. Wrona Wiktoria 5,30 IIC
5. Otrębska Zuzanna 5,27 IC
6. Hennik Mateusz 5,25 IIA
6. Margas Mikołaj 5,25 IF
6. Nowakowska Katarzyna 5,25 IF
6. Ossolińska Anna 5,25 IG
6. Pach Wiktoria 5,25 IIE
6. Podgórska Martyna 5,25 IIA
6. Pompa Karina 5,25 IIE
7. Reterska Julia 5,20 IID
8. Gorol Paulina 5,19 IE
8. Jeziorowska Maria Magdalena 5,19 IA
8. Kiwiorska Patrycja 5,19 ID
8. Kwaśny Alicja 5,19 IE
8. Ptak Anita 5,19 IG
8. Surygała Klaudia 5,19 IG
8. Walczyk Julia 5,19 ID
9. Borek Aleksandra 5,12 IIA
9. Chaładej Julia 5,12 IG
9. Grabowska Magdalena 5,12 IIE
9. Guidon Justine 5,12 IIE
9. Kopcik Monika 5,12 IIA
9. Olak Michał 5,12 IIE
9. Szmidla Zuzanna 5,12 IB
9. Wróbel Wiktor 5,12 IE
10. Kamińska Karolina 5,10 IID
10. Kyzioł Natalia 5,10 IID
10. Słabosz Max 5,10 IIC
11. Maj Magdalena 5,06 IG
11. Maślankiewicz Maria 5,06 IG
11. Pastuszka Paula 5,06 IE
11. Pawlikowski Krzysztof 5,06 ID
11. Podlejski Sebastian 5,06 IF
11. Wilk Klaudia 5,06 IF
12. Anzorge Magdalena 5,00 IE
12. Belka Urszula 5,00 ID
12. Burzyńska Paulina 5,00 IB
12. Gralak Anna 5,00 IIE
12. Gut Michał 5,00 IE
12. Haładyj Dominika 5,00 IIA
12. Imiełowska Urszula 5,00 IIF
12. Kołtun Patryk 5,00 IIB
12. Korgól Klaudia 5,00 IF
12. Kossowska Maria 5,00 IIA
12. Kowalik Patrycja 5,00 IIE
12. Kozieł Natalia 5,00 IIA
12. Kubacka Klaudia 5,00 ID
12. Loch Patrycja 5,00 IB
12. Łąpierz Piotr 5,00 IE
12. Mandryk Miłosz 5,00 IG
12. Mszyca Aleksander 5,00 ID
12. Napora Dominika 5,00 ID
12. Pietrzyk Katarzyna 5,00 IF
12. Reczulska Sara 5,00 IIF
12. Sawicka Weronika 5,00 IIC

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

    • Pn
    • -
    • Wt
    • -
    • Śr
    • -
    • Czw
    • -
    • Pt
    • -