• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

07.10.2015 17:58

Zainteresowanie, hobby a może już pasja?

Nie od dziś wiadomo, że uczniowie „Traugutta” to ludzie o przeróżnych zainteresowaniach. Realizują je przede wszystkim w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych, wkładając w nie wiele serca, poświęcając mnóstwo czasu a nierzadko odnoszą sukcesy w różnych rywalizacjach. Pragniemy przybliżyć Ich sylwetki szkolnej społeczności poprzez stworzenie galerii pasji uczniów II LO. W związku z tym zwracamy się z prośbą o wypełnienie załączonego kwestionariusza, w którym możliwie obszernie opiszcie, jak realizujecie swoje hobby. Nie musicie być „mistrzami świata” w danej dziedzinie, wystarczy szczere oddanie, zainteresowanie nią. Wypełnione karty prosimy dostarczyć do prof. Podgórskiego do piątku 16 października. Można je przesłać mailowo na adres: marek.podgorski@traugutt.net
Zachęcamy również do zgłaszania swoich koleżanek i kolegów, sylwetki których Waszym zdaniem warto byłoby umieścić w galerii szkolnych pasjonatów.

Karta - pobierz plik doc lub plik pdf.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!