11.12.2015 08:57

Mikołajkowy turniej piłki nożnej

Już po raz szesnasty odbył się w naszej szkole mikołajkowy turniej halowy piłki nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Traugutt 2015. Rozgrywki poprzedziło losowanie grup które jak zwykle wzbudziło wielkie emocje. Poniedziałkowe (07.12) zawody przebiegły w sportowej, bliskiej przyjacielskiej atmosferze. Gracze używali wszystkich dozwolonych metod aby osiągnąć upragniony sukces. Poziom adrenaliny i testosteronu był bardzo wysoki. Gdyby przenieść te wskaźniki na zajęcia lekcyjne prawdopodobnie bylibyśmy w czołówce nie tylko szkół częstochowskich. Triumf odniósł zespół połączonych klas 3a i 3b, który pokonał w finale drużynę klasy 2f. Trzecie miejsce zajęła klasa 3d.Najlepszym zawodnikiem i strzelcem turnieju został  Oskar Bąk, bramkarzem Jakub Bała natomiast najinteligentniejszym graczem Bartosz Dobrowolski. Nagrodę specjalną turnieju (strój piłkarski) zdobyła nasza sympatyczna koleżanka Julia Hadaś, która przy okazji zawodów odwiedziła Wojewódzki Szpital Specjalistyczny. Życzymy szybkiego powrotu do pełnej wydolności. Organizatorzy czyli Uczniowski Klub Sportowy i Samorząd Uczniowski przewidują że wielkanocny turniej odbędzie się już na naszym nowo otwartym boisku szkolnym. Będzie to dla zawiedzionych i pokonanych dobra okazja do rewanżu.