• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

11.03.2016 08:04

TRAUWOOD - konkurs na film kręcony telefonem komórkowym

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w konkursie filmowym “TRAUWOOD”. Celem konkursu jest stworzenie krótkiego filmu promującego naszą szkołę przy użyciu telefonu komórkowego. Filmy zakwalifikowane przez jury zostaną pokazane 9 kwietnia w czasie Dnia Otwartego. Również tego dnia zostaną wręczone atrakcyjne nagrody dla twórców zwycięskiego filmu.
Zachęcamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie. Nie musisz być filmowcem, może chcesz dopiero zacząć przygodę z filmem - to jest Twoja szansa na zrealizowanie swojego oryginalnego pomysłu!
Więcej informacji o konkursie i nagrodach (które dzięki dobrej frekwencji na TRMF będą bardzo atrakcyjne), znajdziecie na wydarzeniu, na Facebooku.
Zarząd SU

II LO

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!