• ROK 2020 ROKIEM STULECIA II LO

  • Stowarzyszenie Traugutt dla Przyszłości, działające przy naszej szkole zachęca do wsparcia działań statutowych  poprzez odpisanie 1% podatku dochodowego!!!

    OD DNIA 29 CZERWCA 2010 ROKU  STOWARZYSZENIE TRAUGUTT DLA PRZYSZŁOŚCI  JEST ORGANIZACJĄ POŻYTKU PUBLICZNEGO (Numer KRS: 290637.

    PRZEZNACZ 1% SWOJEGO PODATKU NA UFUNDOWANIE STYPENDIÓW DLA UZDOLNIONYCH „TRAUGUCIAKÓW” MAJĄCYCH TRUDNĄ SYTUACJĘ MATERIALNĄ.

    Stowarzyszenie Traugutt dla Przyszłości, 42-200 Częstochowa, ul.   Kilińskiego 62

    Nr konta: 51 1050 1142 1000 0023 2886 7342

    C:\Users\Wiktor\Pictures\2017-02-24\002.jpgC:\Users\Wiktor\Pictures\2017-02-24\003.jpg

Jutro imieniny obchodzi: prof. Cieślak Aleksander

14.03.2016 12:58

Program II Mistrzostw Traugutta w Pływaniu

Program II Mistrzostw Traugutta w Pływaniu Częstochowa 15.03.2016r.

10:30-10:40 rozgrzewka
10:43 50 m stylem motylkowym dziewczęta
Psiuk, Zdon, Włodarek, Pastuszka, Makuch
10:46 50 m stylem motylkowym chłopcy I tura
Wieczorek, Nocuń, Lewandowski, Grzybek, Stolarski, Piejko
10:49 50 m stylem motylkowym chłopcy II tura
Chowaniec, Woźniak, Dębski, Morawiec, Siudeja
10:55 50 m stylem grzbietowym dziewczęta I tura
Pałęga, Ujma, Brodzik, Domańska, Bigdowska
10:58 50 m stylem grzbietowym dziewczęta II tura
Psiuk, Zdon, Włodarek, Pastuszka, Makuch
11:01 50 m stylem grzbietowym chłopcy I tura
Wieczorek, Nocuń, Lewandowski, Grzybek, Piejko
11:04 50 m stylem grzbietowym chłopcy II tura
Chowaniec, Dębski, Morawiec, Siudeja, Gomuła
11:10 50 m stylem klasycznym dziewczęta I tura
Galińska, Wójcik, Pulcer, Bartosik, Wołek, Pałęga
11:13 50 m stylem klasycznym dziewczęta II tura
Psiuk, Zdon, Włodarek, Ujma, Domańska, Makuch
11:16 50 m stylem klasycznym chłopcy I tura
Wieczorek, Nocuń, Lewandowski, Grzybek, Piejko
11:19 50 m stylem klasycznym chłopcy II tura
Chowaniec, Gomuła, Woźniak, Dębski, Morawiec, Siudeja
11:24 50 m stylem dowolnym dziewczęta I tura
Galińska, Wójcik, Pulcer, Bartosik, Wołek, Pałęga
11:27 50 m stylem dowolnym dziewczęta II tura
Psiuk, Zdon, Włodarek, Ujma, Domańska, Brodzik
11:30 50 m stylem dowolnym chłopcy I tura
Wieczorek, Nocuń, Lewandowski, Grzybek, Piejko
11:33 50 m stylem dowolnym chłopcy II tura
Chowaniec, Stolarski, Woźniak, Dębski, Morawiec, Siudeja
Wręczenie pucharów nastąpi w szkole w czwartek 17.03.2016r. na długiej przerwie w świelticy.

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

    • Pn
    • 32
    • Wt
    • 36
    • Śr
    • 34
    • Czw
    • 33
    • Pt
    • 35