19.11.2010 07:01

Traugutt - TZN

Dzisiaj nasi koszykarze zmierzyli się po raz drugi w tym sezonie z drużyną TZN na parkiecie VII LO im. Mikołaja Kopernika. Mecz był bardzo zacięty. Rozpoczęliśmy spokojnie idąc z przeciwnikiem łeb w łeb. W końcówce I kwarty przegrywaliśmy 12-15, lecz przepięknym buzzer beaterem popisał się Macher ustanawiając wynik 15-15. W II kwarcie poszło nam znacznie lepiej dając przeciwnikowi wrzucić tylko 5 punktów, podczas gdy my trafiliśmy 15 oczek. Druga połowa zaczęła się nerwowo. Końcówka była bardzo wyrównana. Mieliśmy kilka strat, ale nie brakowało też przechwytów. Przeciwnicy postawili wszystko na jedną kartę i zaczęli nas powoli gonić, ale do końca utrzymaliśmy przewagę wygrywając 45:39.