• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

18.03.2016 14:00

Popłynęli

Miejska pływalnia przy al. Niepodległości po raz drugi gościła uczniów „Traugutta” na Mistrzostwach szkoły w pływaniu. Licealiści rywalizowali czterema stylami na długości 50 m. Tytuł najlepszego przypadł osobie, która w łącznej klasyfikacji zdobyła najwięcej punktów. I tak wśród dziewcząt najszybsza okazała się Magdalena Pałęga z kl. IIC. II miejsce zajęła Oliwia Psiuk z kl. IIE, trzecie Agnieszka Galińska z kl. IE.

Wśród panów bezapelacyjnym zwycięzcą – podobnie jak rok temu został Łukasz Chowaniec z kl. IIIE, który wygrał wszystkie konkurencje. Srebrny medal przypadł Szymonowi Lewandowskiemu z kl. IIC natomiast brąz Krystianowi Nocuniowi również z kl. IIC. Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku szkolnym. 
Skrócone wyniki dostępne są tutaj.


Zawody nie odbyłyby się, gdyby nie:
p.prof. Michał Nowak – sędzia zawodów
p.prof. Bartłomiej Bigdowski – sędzia techniczny
p.Monika Bigdowska – sędzia techniczny
Wiktor Grabowski (kl. IIC) – sędzia techniczny
Michał Drzewski (kl. IIIA) – sędzia stolikowy
Kuba Grzybek (kl. IIE) – foto
Aneta Grzesiak (kl. IIA) – plakat i dyplomy
Rada Rodziców II LO – sponsor wynajęcia basenu oraz pucharów
Marek Podgórski – organizator

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!