• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

18.03.2016 11:59

VII TRMF

Już tydzień temu odbyła się długo wyczekiwana przez wielu, siódma edycja Traugutt Rock Music Festival. Chwilę po godzinie 17:00 zabrzmiały pierwsze dźwięki muzyki, które zafundowało nam OF 2. Chociaż był to najmłodszy zespół cieszył się on zainteresowaniem przybyłych widzów. Później na scenie pojawiło się STRADO, które po prostu porwało tłum do wspólnego skakania. Następnie wystąpiła znana na lokalnej scenie grupa Set The Point - chłopaki z STP cieszyli się dużym zainteresowaniem zwłaszcza płci pięknej. Około godziny 20 na scenę wszedł zespół Animators - znany z programu z Must Be The Music. Podczas ich koncertu wszyscy mieli uśmiechy na twarzach, tańczyli, klaskali, no i oczywiście pogowali. Po nich pozostał już tylko czas dla gwiazdy, którą w tym roku była grupa Black Radio, również znana z Must Be The Music ale także z ubiegłorocznego Przystanku Woodstock. Chyba każda osoba, która była na tym Festiwalu może powiedzieć, że było naprawdę dużo pozytywnej energii i świetnej zabawy oraz dobrej rockowej muzyki. Dziękujemy wszystkim, którzy byli, a także szczególne podziękowania dla:

- p.prof. Izabelli Blachnickiej-Zawiszy, p.prof. Marek Podgórskiego, p.prof. Tomasza Dutkiewicza, p.prof. Michała Radwańskiego, p.prof. Agaty Frej-Patusińskiej, p.prof Agnieszki Kołodziejek, p.prof. Bartłomieja Bigdowskiego - za pomoc i opiekę podczas imprezy.

- zespołom :
• OF 2 – w składzie Benjamin Bojanek i Michał Wydrychiewicz.
• STRADO – w składzie Monika Kręciwilk, Wojciech Dąbek, Oskar Klimczak, Michał Dąbek, Michał Mazur.
• Set The Point – w składzie Mikołaj Tomzik, Karol Kidwa, Maciej Kidwa, Konrad Liszczyk.
• Animators – w składzie Bartosz Bednarczuk, Artur Czubiński, Lesław Nowak.
• Black Radio – Dawid Wajszczyk, Kamil Biadała, Kuba Kubiak, Szymon Płaska, Franz Stępień.
Za wspaniały występ i masę pozytywnej energii.

Podziękowania płyną także do: - p. prof. Grzegorza Bojanka – za pomoc przy organizacji całej imprezy i pilnowania wszystkiego - ogarnięte musi być dobrze! - Kewina Gałuszki, Pawła Markowskiego, członków Zarządu Samorządu Uczniowskiego – za organizację tak wspaniałego wydarzenia, - Jakuba Grzybka– za zrobienie pięknego plakatu i zdjęć, - Bartka Rogowskiego – za zdjęcia,

- Tosi Stroby - za ogromną pomoc przy organizacji, - Pana konserwatora – za zostanie dłużej i pomoc, - Dziękujemy także naszym sponsorom - a szczególnie firmie DELTA AUDIO oraz MAMUNO, a także zaprzyjaźnionej herbaciarni Cafe Belg!
Dziękujemy także wszystkim gościom, którzy przybyli, a Ci których nie było, niech żałują! Do zobaczenia za rok!

Kewin Gałuszka

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!