• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

22.11.2010 08:02

W drodze po mistrzostwo

      Szczypiornistki nie zawodzą. Dziś, w pierwszym meczu rundy finałowej wygrały ze "Słowackim" 10:4. Po raz kolejny niezawodną okazała się nasza bramkarka - Ewa Kurasińska, która radziła sobie na prawdę wspaniale i to głównie jej należą się gratulacje za wygraną. Tryumfowałyśmy przy okrzykach tłumów, niestety nie tych z "Traugutta". Mamy jednak dobrą wiadomość - przed nami jeszcze dwa mecze, na które serdecznie zapraszamy nasz klub kibica :).
Bramki dla "Traugutta" strzeliły:
Paulina Labocha (1b) - 3 bramki,
Asia Możdżeń(3f), Ilona Śniady(1d), Dominika Bernat(3a) - 2 bramki oraz
Karina Strzelczyk (3e) - 1 bramka.

newsa przygotowała: Katarzyna Kała 3g

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!