• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

08.04.2016 17:52

Rozstrzygnięcie konkursu

Właśnie zakończył się konkurs "TRAUWOOD" - konkurs na film kręcony telefonem komórkowym, którego celem było pokazanie naszej szkoły w taki sposób, by zachęcić gimnazjalistów. Okazało się, że dzisiejsza technika, która jest w zasięgu większości posiadaczy smartfonów, pozwala na zrealizowanie bardzo ciekawych filmów pokazujących życie w naszej szkole. Do Jury dotarły cztery prace konkursowe.

Jury w składzie: p. dyr Dorota Malicka, p. prof. Agnieszka Adryjańska-Mroczek, p.prof. Michał Nowak, Wiktora Wrzesińska z klasy 1A i Norbert Pacierpnik z klasy 3F przyznało punkty, i otrzymaliśmy następujące wyniki:
1 miejsce: Miłosz Zużewicz i Krystian Dzidowski
2 miejsce: Aneta Grzesiak i Kewin Gałuszka
3 miejsce: Benjamin Bojanek i Piotr Gomuła
4 miejsce: Bartosz Rogowski
Gratulujemy zwycięzcom i liczymy na to, że filmy przypadną Wam do gustu. Wręczenie nagród odbędzie się jutro, w czasie dnia otwartego.
prof. Grzegorz Bojanek

II LO

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!