• Drodzy Absolwenci, w obecnej sytuacji, wobec niepewności co do rozwoju epidemii, mamy poważne obawy, czy Jubileusz w październiku 2020 będziemy mogli zorganizować w sposób godny stulecia naszej szkoły. Wobec tego podjęliśmy decyzję o przesunięciu obchodów o rok na dni od 15 do 17 października 2021 roku.

    Komitet Organizacyjny

  • - dla absolwentów gimnazjum czytaj

    - dla absolwentów szkoły podstawowej czytaj

22.11.2010 08:03

Przygotowania do zimy jakich jeszcze nie było...

      Jest mi niezmiernie miło, że mogę poinformować całą społeczność Traugutta o naszych jakże interesujących planach na zimę. Otóż nasz kochany pan profesor Michał Nowak wpadł na pomysł, aby zrobić w naszej szkole snowpark. Kilku rozochoconych uczniów pociągnęło temat i właśnie przygotowaliśmy projekt. Zimowy "plac zabaw" mieścić się będzie na boisku szkolnym. Traugutt będzie pierwszą szkołą w Polsce, która na swoim terenie poszczyci się takim obiektem! Dotąd nikt inny nie wpadł na taki pomysł, bądź też nie podjął się jego realizacji. Snowpark wiąże się jednak z pewną inwestycją materialną i dlatego zwracamy się z prośbą, aby każdy kto może wrzucił coś do puszki, z którą przejdziemy po klasach pod koniec tygodnia.
W imieniu wszystkich Trauguciaków dziękuję panu profesorowi Nowakowi za pomysł i pomoc w realizacji, jak również chłopakom, którzy zaangażowali się w stworzenie snowparku.

newsa przygotował: Kacper Kubiak kl. IIe

Marek Podgórski

Zaloguj się

Numerki

DNI WOLNE!